Volná místa

Zde naleznete volná pracovní místa.

STOLAŘ

Weekamp Doors, firma s 15 - letou tradicí. Společnost se zázemím v Holandsku a sesterskou společností v Indonésii. Ač situována „Na Kopci“ tak přesto v dojezdové vzdálenosti. Přední zaměstnavatel Valašskoklobucka a Hornolidečska. Právě u nás získáte nadstandartní benefity a práci s tak krásným materiálem jako je dřevo.

Hledáme stolaře

Pracovníci do výroby

Weekamp Doors, firma s 15 - letou tradicí. Společnost se zázemím v Holandsku a sesterskou společností v Indonésii. Ač situována „ Na Kopci“ tak přesto v dojezdové vzdálenosti. Přední zaměstnavatel Valašskoklobucka a Hornolidečska. Právě u nás získáte nadstandartní benefity a práci s tak krásným materiálem jako je dřevo.

Hledáme pracovníky na různé pozice do výroby

ASISTENTKA S AJ - OBSAZENO

Chcete sledovat, jak se s vaší pomocí společnost inovuje a zlepšuje?

Chcete pomoct kolegům vytvořit zázemí pro posun společnosti? Pokud navíc máte vztah k technice, výrobním a logistickým procesům, pak jste náš kandidát…"

Vedoucí výrobního oddělení - obsazeno

Weekamp Doors, firma s 15 - letou tradicí. Společnost se zázemím v Holandsku a sesterskou společností v Indonésii. Ač situována „ Na Kopci“ tak přesto v dojezdové vzdálenosti. Přední zaměstnavatel Valašskoklobucka a Hornolidečska. Právě u nás získáte nadstandartní benefity a práci s tak krásným materiálem jako je dřevo. Do svého kolektivu hledáme nového kolegu na pozici vedoucí výrobního oddělení.